Váš charakter ovplyvňuje aj mesiac v ktorom ste sa narodili. Zistíte viac práve o Vašej osobnosti!

Váš charakter ovplyvňuje aj mesiac v ktorom ste sa narodili. Zistíte viac práve o Vašej osobnosti!

15 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Vedeli ste, že mesiac v ktorom ste sa narodili dokáže veľa vypovedať o tom, aká ste osobnosť? Od januára do decembra, každý mesiac ma svoj osobitý význam. Prečítajte si a zistíte, čo váš mesiac narodenia o vás hovorí.

Január

Ak ste jedná z tých dám, ktoré sa narodili v januári, pravdepodobne ste ambiciózna, konzervatívna a seriózna. Zriedka sa viete nazlostiť, ale keď sa tak už stane, nie je dobré byť v tej chvíli vo vašej prítomnosti. Tieto dámy chcú okolo seba intelektuálov, ktorí zdieľajú také iste hodnoty a pohľad na svet.

Február

Ženy narodené v tomto mesiaci sú veľmi romantické, malo by sa s nimi zaobchádzať s dávkou trpezlivosti, nakoľko často menia nálady. Nie každý ich vie pochopiť.

Marec

Ženy narodené v mesiaci marec majú silnú charizmu a šarm, ale taktiež sú veľmi odhodlané a lojálne. Nuž ale je pre ne ťažké sa zamilovať.

Apríl

Ak ste žena, ktorá sa narodila v apríli, ste diplomatická ale tiež komunikatívna. Aj napriek tomu dokážete byť pekne žiarlivá. Aprílové dievčatá /ženy dokážu spraviť mužov najšťastnejších na svete.

Máj

Dámy narodené v máji sú veľmi vytrvalé a verné svojím princípom, ale tiež sú veľmi pekné, po fyzickej stránke. V kombinácii so svojou komplikovanou povahou sa stávajú viac než nebezpečnými pre akéhokoľvek muža, ktorý sa do nich zaľúbi.

Jún

Ak ste sa narodili v júni, pravdepodobne ste veľmi kreatívna a komunikatívna, ale taktiež veľmi zvedavá. V láske ste nebezpečnou hráčkou. Muži sú pre vás niečo ako hračka.

Júl

Tieto ženy sú veľmi úprimné, no nedovolia nikomu, aby s k nim priblížil. Taktiež sú záhadné a veľmi inteligentné, krásne a na vyššej úrovni ako tie ostatné.

August

Ženy narodené v auguste sú unikátnou kombináciou veľkého srdca a egoizmu. Nezahrávajte sa s nimi, pretože skôr či neskôr aj tak vyhrajú. Aj napriek tomu sú šťastné a s veľkým zmyslom pre humor, no nedovolia aby si z nich ktokoľvek uťahoval.

September

Tieto ženy sú milé, disciplinované a krásne. Nikdy nezabudnú na toho, kto nimi pohŕdal, preto buďte veľmi opatrní, aby ste ich nezranili, pretože sa určite pomstia.

Október

Tieto ženy predstavujú silu a nezávislosť. Majú železný charakter ale zároveň sú veľmi emocionálne. Len zriedka pre niekým plaču. Sú múdre no nedokážu otvoriť svoju dušu každému, s vedomím, že vedia ako to ľudia vedia zneužiť..

November

Novembrové ženy sú často krok pred každým. Okamžite vedia rozpoznať lož. Nemali by ste sa zahrávať s týmito ženami, pretože rozhodne skončíte horšie ako ony.

December

Ženy narodené v mesiaci december sú v skutočnosti narodené pod „šťastnou hviezdou“, netrpezlivé ale stále si vedia nájsť spôsob z akejkoľvek situácie ako víťazi. Vedia ako si pozdvihnúť náladu. Ich srdce je obrovské, ľudia ich niekedy zrania, ale keďže je Boh na ich strane dostanú to, čo si zaslúžia.

Sedí to na Vás?

 

 

Zdroj obrázka:silavedomia.sk