Vyzerajú ako šťastný pár. Ale jeden z nich si prešiel peklom…

Vyzerajú ako šťastný pár. Ale jeden z nich si prešiel peklom…

29 decembra, 2022 0 Od Redakcia

Jedného dňa susedia počuli z bytu manželov desivé zvuky a zavolali políciu. Zjavila sa hrozná pravda. Dvadsaťdvaročný muž sa bál priznať, čo sa mu deje. Jeho partnerka ho mučila a vyhladovala. Keď sa polícia Alexa opýtala, prečo je v takom stave, odmietol priznať, ako utrpel také vážne zranenia na tele.

Krátko nato telo 22-ročného muža ošetrili lekári, ktorí odhadli, že ak by obeť zostala doma ešte niekoľko dní, nemusela by prežiť to, čomu musela denne čeliť.

Pravda konečne vyšla najavo

Alex sa nakoniec vzdal polícii a priznal, že bol viac ako tri roky obeťou domáceho násilia. Jeho partnerka, 22-ročná Jordan Worthová, bola tou tyrankou a mala dve deti. A hoci sa v roku 2014 pokúsil rozviesť so svojou „milovanou“, nepodarilo sa mu to.

Určite k tomu prispelo aj Jordanino tehotenstvo, ktoré nastalo krátko po tom. Alex sa netají tým, že dúfal, že dieťa bude mať pozitívny vplyv na ich vzťah. Teraz vie, že sa veľmi mýlil.

22-ročný muž si prešiel peklom: Jeho partnerka ho bila a vyhladovala

Keď vyšla najavo pravda o Alexovom každodennom živote, policajti nemohli uveriť tomu, čo počuli. Ukázalo sa, že muža zbila jeho 22-ročná partnerka, čo ho prinútilo odrezať sa od rodiny a sociálnych sietí. Jeho žena mu povedala, aké oblečenie si má obliecť, a dokonca mu dala tabletky na spanie.

Vyhladovala ho a nakoniec ho dobodala.

Dievčatá o mňa nemali veľký záujem. Nikdy predtým som nemal vzťah. Použila to ako zámienku, aby ma k sebe pripútala.

Najprv bola jej výpoveď úplne protichodná s jeho. Snažila sa vyhnúť zodpovednosti. Povedala, že Alex trpí duševnou chorobou a že rany na jeho tele si spôsobil on sám.

Najprv jej verili, ale nakoniec pravda vyšla najavo.

Keď jej manžela operovali, žena išla do nemocnice a pokúsila sa ho prepašovať von. Bola chytená a nakoniec sa priznala k svojim zločinom. Jordan Worthová sa postavila pred súd a bola odsúdená na 7,5 roka väzenia. Dúfajme, že jej to bude stačiť na to, aby pochopila, akú škodu spôsobila inému človeku.

Pamätajte, že obeťou domáceho násilia nemusí byť len žena…

Podeľte sa o tento článok aj s ostatnými.