Žena ho vyhodila z domu pre niečo, čo by šokovalo asi každého…

Žena ho vyhodila z domu pre niečo, čo by šokovalo asi každého…

13 novembra, 2022 0 Od Redakcia

Som ženatý desať rokov a mám dve malé dievčatá. S manželkou sme sa zoznámili cez spoločných priateľov, zamilovali sme sa a pomerne rýchlo sme sa vzali. Nepracovala a keď sa nám narodili deti, rozhodli sme sa, že nebude pracovať, aby sa mohla starať o domácnosť.

Aj keď bola 24-hodinovou opatrovateľkou, ktorá sa starala o našu rodinu, bola veľmi koketná. Kupovala si kozmetiku, drahé oblečenie a kabelky, ale nikdy som sa jej nesťažoval. Sotva som si to užil, pomyslel som si, že je to jej odmena za všetko, čo pre nás urobila. Okrem toho je vlastníčkou domu, takže som si myslel, že je to fér.

Raz mi spoločnosť, v ktorej som pracoval, oznámila, že ma prepúšťa z dôvodu znižovania počtu zamestnancov. Stratil som pôdu pod nohami, pretože som bol jediný, kto prinášal peniaze do domu. Povedal som to manželke popoludní, keď som prišiel domov a ona nereagovala. Nepovedala mi ani jedno milé slovo, ani nič zlé, akoby bola neutrálna.

Na druhý deň ma požiadala, aby sme sa rozišli tak sucho, bez akejkoľvek predchádzajúcej hádky alebo niečoho zlého medzi nami. Bol som ohromený, takéto zaobchádzanie som nečakal. Myslel som si, že to hovorí v hneve a odmietol som odísť. Na druhý deň som od nej dostal predvolanie, v ktorom ma vyzvala, aby som opustil jej dom.

Vzal som si svoju hrdosť, svoje veci a odišiel som k rodičom. Moji rodičia boli na sviatky na dedine, ale ja som ich v takejto nálade nenasledoval, sviatky som si urobil sám a s deťmi som ich strávil na telefóne. V ten deň sa o seba starala a zverejňovala jedno video za druhým, na ktorých oslavovala so svojimi priateľmi. S mojimi peniazmi….

Stále som v šoku, nemôžem uveriť, že len čo kohútik na chvíľu vyschol, odhodila ma. Že ma toľko rokov zneužívala. Ešte som ani nešiel za právnikom, nemám odvahu, celý deň som zavretý v izbe a pozerám do stropu.