Žena, ktorá sa chce stať „lesnou elfkou“, podstupuje novú extrémnu procedúru…

Žena, ktorá sa chce stať „lesnou elfkou“, podstupuje novú extrémnu procedúru…

25 februára, 2022 0 Od Redakcia

Mnoho celebrít podstúpilo plastickú operáciu. Niektorí mali botox, zatiaľ čo iní si zmenili celé telo. Jednou z nich je Mária Magdaléna. Rodáčka z Toronta v Kanade experimentovala s chirurgickým nožom a preslávila sa tým. Tvrdí, že minula tisíce a tisíce dolárov na plastickú chirurgiu, ktorá zmenila jej tvár a niekoľko ďalších častí tela.

Modelka zverejnila nové obrázky svojej najnovšej procedúry, ktorá zahŕňa „tvár Barbie“ a „mačacie oči“.

Všetci chceme byť tou najlepšou verziou seba, akou môžeme byť a pre niektorých to znamená aj vyzerať dobre. Alebo aspoň to, čo vnímame ako „dobre vyzerajúce“. To môže zahŕňať všetko od obliekania, cez testovanie nových pleťových mliek a rôznych kozmetických režimov až po diéty alebo cvičenie v snahe cítiť sa dobre.

Niektorým to však nestačí. Ak nás však plastická chirurgia za tie roky niečo naučila, je to, že nejde – ako sa kedysi predpokladalo – o drastickú zmenu vzhľadu. Pre niektorých ľudí je plastická chirurgia skôr o tom, aby sa cítili pohodlnejšie so svojím vzhľadom. Nakoniec by sme všetci mali byť schopní robiť čo chceme, pokiaľ ide o náš vzhľad, pokiaľ to, čo robíme, neohrozuje náš život. Zjednodušene povedané, naše telá sú naše.

Samozrejme, pár ľudí to posunie o niečo ďalej, konkrétne tí, ktorí chcú úplne zmeniť svoj vzhľad.

Jednou z takýchto osôb je Mária Magdaléna, 25. Pochádza z kanadského Toronta. Senzáciou internetu sa stala, keď sa začala venovať plastickej chirurgii. Vo veku 21 rokov prešla prvým zákrokom. The Sun uvádza, že od dnešného dňa Maria urobila oveľa viac. Prostredníctvom svojho účtu na Instagrame Magdalene dokumentuje svoju cestu a hovorí, že jej „nová tvár“ vyzerá ako „škriatok z lesnej rozprávky“.

Ako to teda celé začalo?

Mária Magdaléna začala pracovať ako exotická tanečnica vo veku 17 rokov. Jej prvou operáciou bola operácia prsníkov a v rozhovore pre XX povedala, že vždy milovala „falošný bimbo vzhľad“. Jej biznis rástol a v priebehu rokov sa stala veľmi slávnou prostredníctvom Instagramu, kde mala v jednom momente vyše 300 000 sledovateľov. Bohužiaľ, jej účet bol pozastavený a dnes má Mary takmer 70 000 sledovateľov. Počas pandémie sa Mária Magdaléna stala virtuálnou exotickou tanečnicou na plný úväzok, pričom si za päť minút účtuje približne 110 dolárov.

Každý týždeň mala rezervovaných až 50 sedení, pričom zákazníkmi boli muži aj ženy vo veku 20 až 80 rokov.

„Pokecám a niekedy som len terapeut. Niektorí ľudia jednoducho milujú, keď sa majú s kým porozprávať,“ povedala Mary Magdaléna Uniladu. „Dostávam najrôznejšie požiadavky. Niektorí ľudia ma chcú len vidieť jesť, twerkovať, skúšať si oblečenie. Tiež mám fetišistov – dokonca som mala ľudí, ktorí ma prosili, aby som ich ponižovala a urážala.“

To, čo začalo jednou plastickou operáciou jej pŕs, sa pre Mary čoskoro stalo oveľa viac. Telo si pokryla tetovaniami a v priebehu rokov padla pod nôž veľakrát.

Jej veľkosť košíčkov je teraz 38 J, s 5000 cm3 expandermi na zväčšenie jej pŕs. Celkovo Mary urobila úpravu obočia, tuk, tri brazílske zdvihy zadku, viacnásobné plastiky nosa, prsia, liposukciu, fazety a injekcie zadku. Podľa denníka The Sun musela Mária Magdaléna odletieť do Ruska, aby absolvovala najnovšiu operáciu. Operácia bola taká extrémna, že ju nemohla urobiť v USA.

Minula viac ako 100 000 dolárov na operácie

Aj keď by si niekto mohol myslieť, že Mary už nemôže so svojím telom urobiť nič viac, aby ho vylepšila, prezradila, že ešte stále čakajú ďalšie operácie. „Budúci týždeň mám objednanú transplantáciu obočia, čeľuste a pier, potom bude moja tvár kompletná,“ napísala k fotke,“ povedala začiatkom februára pre The Sun.

Plastické operácie nie sú žiadnou novinkou. Verejnosti je k dispozícii už niekoľko desaťročí. Najviac sa s tým stretávame, keď známe osobnosti prechádzajú rôznymi procedúrami alebo botoxovými injekciami. Viaceré hviezdy – okrem iného Simon Cowell a Courtney Cox – boli veľmi otvorene o svojich kozmetických procedúrach.

Jedna zrejmá vec je, že plastická chirurgia nie je vôbec lacná. Pre bežného človeka to znamená, že na injekciu alebo operáciu si pravdepodobne musíte ušetriť. A v prípade Márie Magdalény to skutočne nebolo lacné. Rodáčka z Toronta podľa Unilad minula na svoje operácie vyše 100 000 dolárov. Niektorí lekári dokonca odmietli Máriu Magdalénu pre množstvo procedúr.

„Lekári si myslia, že nepotrebujem žiadne ďalšie operácie, ale rešpektujú skutočnosť, že mám svoju vlastnú jedinečnú estetiku a som otvorená pomôcť mi dosiahnuť moje ciele,“ vysvetlila.

Plastická chirurgia môže zmeniť vzhľad človeka. Môže to byť však aj dosť nebezpečné.

Zákroky môžu viesť ku všetkému, od zápalov a infekcií, ktoré môžu jazvy zhoršiť, až po komplikácie, ktoré môžu byť v najhoršom prípade smrteľné. To bolo niečo, čo Mária Magdaléna takmer zažila. Magdaléna chcela dosiahnuť, ako to sama nazvala – „najtučnejšiu v*ginu na svete“. Chirurgovia teda preniesli tuk z iných častí jej tela a vstrekli ho do v*giny. Všetko sa to však pokazilo. Jej ľavá strana neustále rástla, čo malo za následok nárast zjazveného tkaniva. Na záchranu života si vyžadovala dve transfúzie krvi.

Mária Magdaléna podstúpila operáciu redukcie v*giny, aby prežila, ale:

„Navrhla som ju na mieru, takže mám najtučnejšiu na svete. Počas procedúry som takmer zomrela,“ povedala Mary Magdelene v podcaste No Jumper. „Doktor povedal, že strácam toľko krvi a veľmi som zbledla. Myslela som si, že zomriem.“ Celý týždeň som pociťovala nevoľnosť a myslela som si, že umieram a mám zlú alergickú reakciu na novú krv, ktorú som dostala z transfúzie.“

Mária Magdaléna našťastie prežila. Nezabránilo jej to však zmeniť svoje telo novými postupmi.

Jej vzhľad tiež priťahuje veľa pozornosti, keď je vonku na verejnosti. „Ďalšiu operáciu prsníkov plánujem absolvovať o pár mesiacov. Váham, akou cestou sa vyberiem, ale plánujem mať najväčšie prsia na svete,“ povedala. „Dostáva sa mi veľa pohľadov a doslova som spôsobila autonehody. Často ma ľudia zastavujú na ulici a prosia o moje číslo a zúfalo mi chcú dať peniaze. Manželky a priateľky sa snažia rozptýliť svojich priateľov a manželov, keď idem okolo, pretože žiarlia.

„Ale mne je to jedno; aj tak si vždy nájdu spôsob, ako na mňa zízať. Boli časy, keď mi predtým tajne podsúvali svoje číslo. Je to zábavné. Začiatkom februára zverejnila Mária Magdaléna na Instagrame svoju novú fotografiu. Po nedávnej operácii nosa mala opuchnutú tvár omotanú obväzom. Mary sa opísala ako „lesná rozprávková elfka“.

Napriek tomu, že jej tvár bola opuchnutá, Mary bola s výsledkom spokojná.

„Je to veľmi falošne vyzerajúci nos Barbie, čo je presne to, o čo som žiadala a tak veľa chirurgov povedalo, že nie je možné, aby som mala tento typ nosa kvôli mojim trom predchádzajúcim plastikám nosa.“ Keď sa obzrieme späť, je zrejmé, že Márii Magdaléne nedokážete zabrániť, aby podstúpila operácie. Stálo to teda za to?

25-ročná žena hovorí, že už nemôže piť zo slamky a keďže má príliš veľké pery, nemôže pískať.

„Ďalším negatívom sú komplikácie po operácii v*giny, ale som optimistická, že sa to podarí opraviť,“ povedala a dodala, že existujú aj pozitívne aspekty. „Najväčším pozitívom je môj milostný život; moje príliš veľké časti tela robia všetko oveľa zábavnejším a moje operácie sa vo všeobecnosti stali skvelými pre moju firmu a značku.“

Aj keď sa jej dostáva veľa pozornosti a zarába peniaze svojou prácou, dostať sa do vážneho vzťahu môže byť ťažké. Mária Magdaléna hovorí, že randenie nie je práve najjednoduchšie kvôli jej vzhľadu.

Čo si myslíte o plastickej chirurgii? Napíšte nám svoj názor do komentára a zdieľajte tento článok na Facebooku…