Žena mala takú nehodu, že sa nemohla pohnúť: Keď otvorila oči, videla, ako sa k nej blíži pes, ktorý jej nakoniec zachránil život!

Žena mala takú nehodu, že sa nemohla pohnúť: Keď otvorila oči, videla, ako sa k nej blíži pes, ktorý jej nakoniec zachránil život!

26 júla, 2022 0 Od Redakcia

Shannon Lorio sa ocitla v mimoriadne desivej situácii, keď sa stala účastníčkou nehody na opustenom úseku cesty a ocitla sa zranená vo vlastnom aute.

Žena najprv omdlela a nebolo jasné, ako dlho bola v bezvedomí. Prebudila sa s bolesťami všetkých končatín a nemohla sa pohnúť v aute, ktoré malo rozbité viaceré okná. Uvidela veľkého nemeckého ovčiaka, ktorý sa k nej rozbehol…
Netušila, ako sa tam pes dostal, ale keď sa tam dostal, začal nehybnej žene olizovať tvár a ťahať ju za šaty.

Pokračoval v tom, kým zranenú ženu nevytiahol z auta na cestu, kde sa držala psa a nejako sa jej podarilo vstať. Vodič okoloidúceho auta ju uvidel, zavolal záchranku a ženu previezli do nemocnice, kde zistili, že jej zranenia sú vážne. Bola však operovaná a podarilo sa ju zachrániť!

Hrdinovia medzi nami

Lekári žene jasne povedali, že za svoj život vďačí psovi hrdinovi! Nebolo zistené, kto je majiteľom psa, ale slávne zviera si adoptoval cvičiteľ psov, aby ho vycvičil ako záchranárskeho psa.  Je až neuveriteľné, koľko toho vtedy netrénované zviera urobilo pre túto ženu a vlastne mu vďačí za svoj život!

Je pravda, že zvieratá sú oveľa múdrejšie, ako si mnohí ľudia myslia a psy sú naozaj naši najlepší priatelia! Čo si myslíte?