Žena oslavuje svoje 100. narodeniny v deň prvých narodenín pravnučky!

Žena oslavuje svoje 100. narodeniny v deň prvých narodenín pravnučky!

23 mája, 2022 0 Od Redakcia

Neexistuje väčšia a čistejšia láska ako láska medzi babičkou a jej vnúčatami. A čím vyššie v rodokmeni idete, tým je silnejšia. Málokto sa dožije svojich pravnúčat, ale Vivian Dahlová sa ich dožila. Nielenže videla svoje pravnúčatá, ale má aj jedinečnú skúsenosť, že s jedným z nich oslávila svoje narodeniny!

Vivian Dahlová práve oslávila svoje významné narodeniny; dovŕšila sto rokov! Nikdy však nečakala, že prelomové narodeniny oslávi s ďalším členom rodiny; so svojou prapravnučkou!

Vivianina pravnučka Eloise sa narodila presne 99 rokov po nej. Toto duo má vekový rozdiel 99 rokov, ale to im nebránilo v tom, aby oslavovali spoločne. Rozkošné dievčatá spoločne zapózovali na fotografiách v ich spoločný veľký deň. Eloise sedela svojej prababičke na kolenách a vyzerala úplne rozžiarene. Tvorili rozkošný pár!

Na oslavu tohto jedinečného míľnika usporiadala rodina pre obe spoločnú narodeninovú oslavu v Lake Crystal v Minnesote.

Vivian Dahlová prežila v Lake Crystal celý svoj život a 100-ročná starenka sa neplánuje ani presťahovať. Podobne ako každý iný storočný človek, ktorý sa dožije takýchto monumentálnych narodenín, aj Vivian mala niekoľko rád pre tých, ktorí chcú tiež žiť dlhšie.

Babička mnohých povedala: „Žiadne fajčenie, žiadne pitie a žiadne sladkosti.“ Narážala na to, že tajomstvom jej dlhého života je zdravá strava, ktorá nezahŕňa fajčenie, pitie ani sladkosti.

Tak a je to! Tajomstvo dlhého života.

Je to taký srdcervúci príbeh! Koľko ľudí vôbec môže osláviť svoje narodeniny s prítomnosťou svojich prapravnúčat, nehovoriac o tom, že by mohli oslavovať spolu s nimi! Tento príbeh nám naozaj pripomína, že si máme vážiť svojich blízkych a oslavovať s nimi tak dlho, ako budeme mať to šťastie, že sú nablízku.

Vivian Dahlovej a malej Eloise želáme všetko najlepšie k narodeninám. Podeľte sa o tento rozkošný príbeh so svojimi priateľmi a rodinou …❤️