Žena priviezla pizzu do hrdzavého karavanu a z toho, čo našla, jej naskočila husia koža!

Žena priviezla pizzu do hrdzavého karavanu a z toho, čo našla, jej naskočila husia koža!

25 júla, 2022 0 Od Redakcia

Niekedy nevieme, aký veľký vplyv môžu mať niektorí ľudia na náš život, kým sa nedostaneme do situácie, keď to musíme zistiť. Pre muža menom Lee Haase bola Angela Nguyenová rozhodujúcou osobou v jeho živote. Angela pracuje ako rozvozkyňa pizze a za tie roky rozviezla tisíce pizze. Za ten čas si získala mnoho stálych zákazníkov vrátane Leeho.

Každú sobotu si ako hodinky objednal pizzu, ktorú mu Angela doniesla. V jednu sobotu jej však nikto nezavolal. Angela si robila o Leeho starosti a išla k nemu domov, aby zistila, čo sa stalo. Keď prišla, okamžite sa stretla so škodami. Obrovská búrka zničila väčšinu Leeho domu.

Po búrke si Lee nemohol dovoliť rekonštrukciu domu. Ešte horšie je, že v tom čase prišiel pri nehode o syna. Zúfalý a citovo zlomený Lee sa presťahoval do malého prívesu. Angelina dcéra Sarah, ktorá tiež pracuje ako rozvozkyňa pizze, zistila, kde Lee býva. Povedala svojej matke o hrozných podmienkach, v ktorých žil. Karavan nemal kúrenie, vodu, elektrinu ani kanalizáciu.

Angela sa nemohla nečinne prizerať. Potom jej skoro srdce puklo pre toho muža a rozhodla sa pre neho niečo urobiť.
„Myslela som si, že musím niečo urobiť, nemôžem nechať človeka žiť v takýchto podmienkach.“ – Angela povedala. Všetko sa začalo jednoduchým úkonom. Angela priniesla Leeovi tepelnú lampu.

Potom založila darcovskú stránku v Leeho mene. Keď sa ľudia dozvedeli o jeho príbehu, prispievalo mu čoraz viac ľudí. Peniaze boli dokonca poslané z Austrálie na Leeho účet. Za dva mesiace sa im podarilo vyzbierať sumu, za ktorú mohli Leeovi kúpiť nový mobilný dom.

O niekoľko týždňov neskôr Angela a niekoľko ďalších dobrovoľníkov ukázali Leemu jeho nový domov, ktorý bol vybavený všetkým vrátane jedla a oblečenia. A nad posteľou boli najdôležitejšie slová: radosť, nádej, láska, pokoj a viera.

Zdieľajte tento krásny a inšpiratívny príbeh aj so svojimi priateľmi a rodinou.