Zničený pár vrátil adoptované dieťa jeho biologickým rodičom, ktorí sa tvárili, že majú výčitky svedomia..

Zničený pár vrátil adoptované dieťa jeho biologickým rodičom, ktorí sa tvárili, že majú výčitky svedomia..

5 októbra, 2023 0 Od Redakcia

31-ročná Sarah Howellová mala menej ako 1 % šancu otehotnieť prirodzenou cestou, preto sa spolu so svojím 32-ročným manželom Chrisom obrátila na agentúru pre adopciu. Čoskoro sa dozvedeli, že si môžu adoptovať dievčatko, z čoho mali manželia obrovskú radosť. Príbeh Sarah je však skutočne bizarný.

Hodinu predtým, ako manželia prijali radostný telefonát z adopčnej agentúry, sa dozvedeli, že Sarah napriek predpovediam lekárov otehotnela prirodzenou cestou. Napriek tomu pokračovali v procese adopcie a vzali si do svojho domova novorodenca, ktorého milovali ako vlastného.

O päť dní neskôr sa však objavili biologickí rodičia dievčatka a s ľútosťou sa o ňu prihlásili. Sára bola teda nútená dieťa vrátiť.

„Keď nám zavolali, aby nám oznámili zlú správu, držala som ju v náručí a kŕmila ju. Zúfalstvo, ktoré som cítila, bolo obrovské. Cítili sme sa ako po skutočnej smrti, pretože sme vedeli, že ju už pravdepodobne nikdy neuvidíme,“ povedala o nečakanom odlúčení, ktoré zažila. „Toto dieťa, aj keď len na pár dní, z nás urobilo rodičov,“ priznala zdrvená.

Bolesť a smútok, ktoré cítila, boli také hlboké, že sa bála svoj smútok vypustiť. Našťastie však všetko dobre dopadlo a o niekoľko mesiacov neskôr sa im narodil syn Noa. Odvtedy si adoptovali ďalšieho chlapčeka Leviho a do rodiny privítali ďalšie dieťa, ktoré má teraz dva mesiace.

Dnes je matkou troch detí a vyhlasuje, že je šťastná a nikdy nezabudla na dievčatko, ktoré držala v náručí, hoci len na krátky čas.

Podeľte sa o tento dojímavý príbeh aj s ostatnými na Facebooku.