Zničený pár vrátil adoptované dieťa jeho biologickým rodičom, ktorí sa tvárili, že majú výčitky svedomia..

Zničený pár vrátil adoptované dieťa jeho biologickým rodičom, ktorí sa tvárili, že majú výčitky svedomia..

27 októbra, 2022 0 Od Redakcia

31-ročná Sarah Howellová mala menej ako 1 % šancu otehotnieť prirodzenou cestou, preto sa spolu so svojím 32-ročným manželom Chrisom obrátila na agentúru pre adopciu. Čoskoro sa dozvedeli, že si môžu adoptovať dievčatko, z čoho mali manželia obrovskú radosť. Príbeh Sarah je však skutočne bizarný.

Hodinu predtým, ako manželia prijali radostný telefonát z adopčnej agentúry, sa dozvedeli, že Sarah napriek predpovediam lekárov otehotnela prirodzenou cestou. Napriek tomu pokračovali v procese adopcie a vzali si do svojho domova novorodenca, ktorého milovali ako vlastného.

O päť dní neskôr sa však objavili biologickí rodičia dievčatka a s ľútosťou sa o ňu prihlásili. Sára bola teda nútená dieťa vrátiť.

„Keď nám zavolali, aby nám oznámili zlú správu, držala som ju v náručí a kŕmila ju. Zúfalstvo, ktoré som cítila, bolo obrovské. Cítili sme sa ako po skutočnej smrti, pretože sme vedeli, že ju už pravdepodobne nikdy neuvidíme,“ povedala o nečakanom odlúčení, ktoré zažila. „Toto dieťa, aj keď len na pár dní, z nás urobilo rodičov,“ priznala zdrvená.

Bolesť a smútok, ktoré cítila, boli také hlboké, že sa bála svoj smútok vypustiť. Našťastie však všetko dobre dopadlo a o niekoľko mesiacov neskôr sa im narodil syn Noa. Odvtedy si adoptovali ďalšieho chlapčeka Leviho a do rodiny privítali ďalšie dieťa, ktoré má teraz dva mesiace.

Dnes je matkou troch detí a vyhlasuje, že je šťastná a nikdy nezabudla na dievčatko, ktoré držala v náručí, hoci len na krátky čas.

Podeľte sa o tento dojímavý príbeh aj s ostatnými na Facebooku.